Has Ambulans Logo

444 9 018

Hakkımızda

7/24 Sağlık hizmeti çözümleri

Özel Ambulans Hizmetleri

Hakkımızda

Ambulans ve Sağlık Hizmetleri

Has ambulans olarak kurulduğumuz günden beri siz değerli hasta ve hasta yakınlarımıza kaliteli hizmet, konfor ve sorunsuz iletişim sunmak adına çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Has ambulans sunduğu tüm hizmet alanlarında kalite ve güven odaklı hizmet anlayışını benimsemiştir. Nitelikli personelimiz, son teknoloji güncel araç filomuzla Ege bölgesi başta olmak üzere tüm Türkiye’ye hizmet vermeye çalışıyoruz. Has Ambulans Servisi acil durumlarda, kara, hava ve deniz üzeri hasta transferlerinde, cenaze işlemlerinizde, spor müsabakaları, sosyal etkinlik ve özel günlerinizde kısacası bize ihtiyaç duyduğunuz her an hizmetinizdeyiz.

En zor anlarınızda, hep yanınızda…

MİSYON

Has ambulans, özel ambulans sektöründe doğru, güvenilir, profesyonel hizmet anlayışını benimseyerek sektör rakiplerine ve hizmet alanlara, Türkiye ve Dünya çapında adını duyurmak, parmakla gösterilen örnek bir firma olmak amacı ile kurulmuş ve kurulduğu günden beri bu yolda çalışmalarına devam etmektedir.

VİZYON

Has Ambulans sunduğu sağlık hizmetleriyle hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini sağlamayı, ekibi, altyapısı ve tecrübesiyle sektöre yön veren, sektör sorunlarına çözüm üreterek inovasyona inanan Türkiye ve Dünya çapında öncü bir firma olmayı hedeflemektedir.