Has Ambulans Logo

444 9 018

İzmir Özel Ambulans

7/24 Sağlık hizmeti çözümleri

Özel Ambulans Servisi

Özel ambulans hizmetleri, acil durumda olan kişilere desteğe ihtiyaç duyduğu anda hizmet vermektedir. Hastaların sağlık durumunu korumak, hastalık durumunu kontrol etmek, ilk ve acil yardım hizmetleri sunmak ve tedaviyi hızlandırmak gibi çalışmaları bulunmaktadır.

İzmir özel ambulans hizmetinde lider firma Has Ambulans ile siz de kendi sağlığınızı ya da yakınınızın sağlığını riske atmadan her daim kontrol altında tutabilirsiniz. Var olan hastalık durumunuza göre önlemler alınmasını sağlayabilirsiniz.

İzmir özel ambulans olarak İzmir’de hizmet vermeye başlayan Has Ambulans Türkiye’de güvenilirliği, kalitesi ve alanında uzman ekibiyle gelişmeye devam etmektedir. Has Ambulans İzmir merkezli olarak sektöre adım atmıştır. Fakat şu anda hem Türkiye’nin her yerine hem de yurt dışına hizmet vermektedir.

Bünyesindeki birçok hizmet alanı ile şahısların ihtiyaçlarını eksiksiz karşılamaktadır. Önceliği her zaman şahısların sağlığını ve güvenliğini korumak olan Has Ambulans, araçlarını ve ekipmanlarını da son derece gelişmiş şekilde seçmektedir.

Özel Ambulans Fiyatları

Donanımlı araçlarla hastaların ulaşımı sağlanmakta, geniş sağlık personeli kadromuzla en doğru ve en etkili yöntemlerle müdahalelerimiz gerçekleştirilmektedir.

Acil Yardım Ambulans Hizmetleri

İzmir Özel Ambulans Hizmeti

İzmir özel ambulans hizmeti hastalarının en iyi ve en kaliteli şekilde hizmet almasını sağlamaktadır. Has Ambulans profesyonel sağlık ekibi ve donanımlı araçlarıyla hastaya ulaşmakta, eğer hasta yerinde tedaviye müsait ise yerinde tedavi ve müdahale işlemlerine başlamaktadır.

Fakat hasta yerinde müdahale işlemlerine müsait değilse ve durumu acilse ilk acil yardım uygulamaları yapılmaktadır. Sonrasında hızlı ve güvenli bir şekilde hastaneye nakli gerçekleştirilmektedir.

İzmir Özel Ambulans ile Nakil İşlemleri

İzmir özel ambulans firması olan Has Ambulans ile şehrin içindeki herhangi bir yere, şehir dışına veya yurt dışına hasta nakli yapılmaktadır. Sizin isteklerinize, ihtiyacınıza göre istediğiniz yerden diğer istediğiniz lokasyona ulaşımınız sağlık kontrol ve korumalarımız altında gerçekleştirilmektedir. Firmamızda şu hizmetler bulunmaktadır:

  • Evden Hastaneye Nakil
  • Hastaneden Eve Nakil
  • Hastaneden Hastaneye Nakil
  • Evden Eve Nakil
  • Evden Hastaneye Nakil
  • Hastaneden Huzurevine Nakil
  • Huzurevinden Hastaneye Nakil

Ve siz nereden nereye isterseniz sağlık koşullarınız değerlendirilerek uygun araç ve donanımlarla güvenilir bir şekilde nakliniz tarafımızdan gerçekleştirilmektedir.

İzmir İçi Hizmet Bölgelerimiz

Aliağa Özel Ambulans Servisi

Balçova Özel Ambulans Servisi

Bayındır Özel Ambulans Servisi

Bayraklı Özel Ambulans Servisi

Bergama Özel Ambulans Servisi

Beydağ Özel Ambulans Servisi

Bornova Özel Ambulans Servisi

Buca Özel Ambulans Servisi

Çeşme Özel Ambulans Servisi

Çiğli Özel Ambulans Servisi

Dikili Özel Ambulans Servisi

Foça Özel Ambulans Servisi

Gaziemir Özel Ambulans Servisi

Güzelbahçe Özel Ambulans Servisi

Karabağlar Özel Ambulans Servisi

Karaburun Özel Ambulans Servisi

Karşıyaka Özel Ambulans Servisi

Kemalpaşa Özel Ambulans Servisi

Kınık Özel Ambulans Servisi

Kiraz Özel Ambulans Servisi

Konak Özel Ambulans Servisi

Menderes Özel Ambulans Servisi

Menemen Özel Ambulans Servisi

Narlıdere Özel Ambulans Servisi

Ödemiş Özel Ambulans Servisi

Seferihisar Özel Ambulans Servisi

Selçuk Özel Ambulans Servisi

Tire Özel Ambulans Servisi

Torbalı Özel Ambulans Servisi

Urla Özel Ambulans Servisi