Has Ambulans Logo

444 9 018

Hava Ambulans Hizmetleri

7/24 Sağlık hizmeti çözümleri

Hava Ambulans Hizmeti Nedir?

Hava ambulans hizmeti, şehir dışı veya yurt dışına hızlı bir şekilde ulaştırılması gereken hastalar için verilen bir hizmettir. Binek araçlarla taşınması uygun olmayan hastalar, hava ambulansları ile nakil edilmektedir. Kara yolu taşıması, şehir dışı veya yurt dışı faktörleri işin içerisine girdiğinde oldukça uzun sürmektedir.

Hastanın biyolojik, fizyolojik ya da psikolojik durumu buna uygun olmayabilir. Bu nedenle hastanın durumuna göre bir analiz yapılarak hava ambulansı ile taşınması tercih edilmektedir.

Hava ambulansıyla taşınırken hem hızlı hem konforlu hem de güvenli bir transfer işlemi yapılmaktadır.

Uluslararası Hasta Transfer Hizmeti
Hava Ambulans Hizmetleri

Hava Ambulans Hizmeti Çeşitleri

Yurt İçi Ambulans Hizmeti

Yurt içi hava ambulans hizmeti, şehirden şehre transferi olacak hastalarımız için verilen bir hizmettir. Hava ambulans hizmetinde ambulans uçak ve ticari uçuşlarda hizmet verilmektedir.

Hizmetten yararlanmak isteyen hastalarımızın uçuşa uygundur raporunun olması gerekmektedir. Hava ambulansı nakillerinde havaalanına nakil hizmeti ve apron girişini ambulanstaki sağlık ekibimiz sağlamaktadır.

Ticari uçuşlar için hastaya sağlık ekibi destek vermektedir. Doktor, paramedik veya hemşire gibi sağlık personellerimiz ve tıbbi müdahale için uygun ekipmanlar sağlanmaktadır. Hava ambulansı transferi tamamlanan hastaya, dilerse transfer sonrasında gideceği adrese kadar da refakat ederek eşlik edilmektedir.

Yurt Dışı Ambulans Hizmeti

Yurt dışı hava ambulans hizmeti, ülkeden ülkeye transferi olacak hastalarımız için verilen bir hizmettir. Hava ambulans hizmetinde ambulans uçak ve ticari uçuşlarda hizmet verilmektedir. Hizmetten yararlanmak isteyen hastalarımız için uçuşa uygundur raporunun alınması gerekmektedir. Hava ambulansı nakillerinde havaalanına nakil hizmeti ve apron girişini ambulanstaki sağlık ekibimiz sağlamaktadır.

Hastaya ticari uçuşlarda sağlık ekibi destek vermektedir. Doktor, paramedik veya hemşire gibi sağlık personellerimiz ve tıbbi müdahale için uygun ekipmanlar sağlanmaktadır. Hava ambulansı transferi tamamlanan hastaya dilerse transfer sonrasında gideceği adrese kadar da refakat edilmektedir. Özellikle dikkat edilmesi gereken bir husus var ise sağlık ekibi personeli bu hususlara göre tedavisini sürdürmektedir. Kişinin yolculuğu boyunca sağlığını riske atacak herhangi bir sorun yaşamasını önleme çalışmaları yapılmaktadır.

Tüm bu özel ambulans hizmetleri Has Ambulans tarafından profesyonel bir şekilde verilmektedir.

Hizmet Bölgelerimiz