Has Ambulans Logo

444 9 018

Özel Ambulans Fiyatları

Özel Ambulans Fiyatları için bizlere ulaşın

Özel Ambulans Fiyatları

Özel Ambulans Fiyatları, özel ambulans ücretleri hasta nakil işleminde, ambulansları talep etmek için sıklıkla araştırılan bir konudur.

Özel ambulanslar hastaneler arası, hastaneden eve veya evden hastaneye şeklinde birçok hizmet vermektedir. Hastanın ihtiyacına göre bulunduğu konumdan onu alarak gerekli sağlık kuruluşuna teslim etmektedir.

Hastanın sağlık durumuna, aciliyetine göre kırmızı ya da mavi şeritli ambulanslar ile sevk işlemi gerçekleştirilmektedir. Hastanın nakli sırasında gereken tüm müdahaleler ve kişisel bakım da eksiksiz bir şekilde yapılmaktadır.

Has Ambulans, İzmir özel ambulans hizmetinde en çok tercih edilen ambulans firmalarındandır. Firmamızın bünyesindeki bütün ambulanslar Sağlık Bakanlığı’nın denetimindedir.

Özel Ambulans Fiyatları

Özel Ambulans Fiyatları Neye Göre Değişir?

Özel ambulans fiyatlarının denetimi Sağlık Bakanlığı tarafından yapılmakta ve ona göre belirlenmektedir. Özel ambulansların fiyat belirlemesi İl Sağlık Müdürlüğü tarafından yapılır. Bu nedenle fiyatlarımız kişiye ya da ortama göre değişiklik göstermez.

Ücretler belirlenen km başı ücretlerden mesafeye ve istenen ambulansın donanımına göre değişiklik göstermektedir. Ambulansın donanımı veya çeşidi ise hastanın fiziksel ya da sağlık durumuna göre farklılık gösterir.

Hasta tüm bu durumlar hariç kendi isteklerine göre de donanımı bulunan bir özel ambulans talebinde bulunabilir. Ambulans fiyatları genelde ilden ile göre değişiklik göstermektedir.

Özel ambulans fiyatlarında standartların değişmesine, fiyatların belirlenmesine neden olan başka bir faktör ise yaralının ya da hastanın tıbbi durumuna bağlı olarak ambulansın içinde veya dışında bulunması zorunlu tıbbi malzemelerdir.

Kişinin, hastanın durumuna göre en donanımlı hizmeti sunan Has Ambulans hastanın bütün ihtiyaçlarına en doğru şekilde cevap vermektedir. Uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve uzman çalışanlarımız ile sizlere profesyonel destek sağlamaktayız.

Özel ambulans hizmetlerinin fiyatları taban ücret ve kilometre başı ücret üzerinden hesaplanır. Gece ve hafta sonu fiyatları, ek bakım ve diğer hizmetler gibi ücretler ile hesaplanmaktadır.

Özel ambulans hizmetleri fiyatları çeşitli organizasyon, tatbikat gibi sağlık tedbirli uygulamalarda da değişebilmektedir. Genelde saat başı olarak hesaplanmaktadır. Firmadan firmaya bu husus değişkenlik gösterebilir.

Özel Ambulans Ücretleri Ne Kadar?

Hasta ya da yaralılar içinde özel desteğe gereksinime ihtiyaç duyanlar da bulunmaktadır. Bu özel gereksinime ihtiyacı olan ya da tedavi ihtiyacı bulunan kişiler için uzman ekipmanlar kullanılmaktadır.

Hastalar için uygulanması gereken bütün tedavi hizmetleri ve bakımlar sağlık personellerimiz tarafından eksiksiz bir şekilde uygulanmaktadır. Has Ambulans olarak araçlarımızda her zaman paramedik ve acil tıp teknisyeni olmaktadır.

Özel ambulans hizmetimizden faydalanmak için yalnızca günlük değil birkaç günlük de kiralama talebinde bulunabilirsiniz. Güvenlik açısından tüm sorumluluk ambulans personellerimizin üzerindedir.

Siz de bulunduğunuz yerden istediğiniz yere özel ambulans talebinde bulunmak isterseniz hemen bizi arayarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Uzman ekibimiz profesyonel hizmet kalitesiyle size hizmet vermek için hazırda beklemektedir.

Evden eve, evden hastaneye, hastaneden eve, hastaneden hastaneye gibi istediğiniz yerden nakil işleminizi güvenli, sağlıklı ve konforlu bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Yalnızca şehir içi değil şehirlerarası ve ülkeler arası da özel ambulans hizmeti sunmaktayız.

En konforlu ve en donanımlı araçlarla nakliye işlemini gerçekleştirirken teknik ekipmanlar da araçlarımızda kusursuz bir şekilde bulunmaktadır. Başta İzmir olmak üzere tüm Türkiye’ye ve tüm dünyaya kaliteli bir şekilde hizmet vermekteyiz.

İzmir Özel Ambulans Fiyatları

Has Ambulans firması olarak her zaman “özel ambulans ücretleri ve özel ambulans fiyatları” konusu açık fiyat politikamıza uygun şekilde düzenlenmektedir.

Has Ambulans olarak açık fiyat politikamıza göre düzenlenen fiyatlarımızın içerisine hastanın olduğu yerden alınarak gideceği ve teslim edileceği yere kadar ambulansın götürmesi, ambulanstan ineceği yere kadar güvenle bırakılması ve KDV de dahildir.

Aklınıza takılan, merak ettiğiniz diğer tüm sorular için bizlere ulaşarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Has Ambulans tüm hastalarımıza profesyonel bir şekilde destek vermektedir.

Hizmet Bölgelerimiz