Has Ambulans Logo

444 9 018

Şehir İçi Hasta Transfer Hizmetleri

7/24 Sağlık hizmeti çözümleri

Şehir İçi Hasta Transfer Hizmeti Nedir?

Şehir içi hasta transfer hizmeti, aynı şehir içerisinde çeşitli sağlık sorunlarından yer değiştirmesi gereken hastalar için hizmet veren bir hizmettir. Kişiler yaşadığı sağlık problemleri nedeniyle ulaşım konusunda sıkını yaşamaktadır. Hastanın kendisinin veya yakının otomobiliyle ya da taksi ile ulaşım sağlık açısından risk taşımaktadır.

Özel ambulans sayesinde kişiler can sağlığı korunarak gözetim altında nakil edilmesi gereken yere nakledilmektedir. Özel ambulans ile şehir içi hasta transfer hizmeti evden eve, evden hastaneye, hastaneden eve, hastaneden huzurevine huzurevinden hastaneye şeklinde koşullara göre hizmet vermektedir.

Şehir İçi Hasta Transfer Hizmetinin Çeşitleri

Hasta Taburcu Ambulans Hizmeti

Sağlık kuruluşunda veya hastanede tedavisi son bulan hastaların sağlık personellerinin desteğiyle özel ambulansla taşınması hizmetidir. Hastanın gitmek istediği adrese konforlu bir şekilde nakledilmesi sağlanmaktadır.

Genellikle durumu iyi olan hastalar için mavi şeritli hasta nakil ambulansı tercih edilmektedir. Bu özel ambulansta acil tıp teknisyeni ve ambulans sürücüsü bulunmaktadır. Kırmızı şeritli acil yardım ambulansı ise durumu daha riskli ve kritik hastalar için kullanılmaktadır. Kırmızı şeritli ambulansta da acil tıp teknisyeni, doktor ya da paramedik ve şoför bulunmaktadır. Hastanın sağlık durumuna göre özel sedye, oksijen desteği gibi her türlü tıbbi destek sağlanmaktadır.

Evden Eve Nakil

Tedavisi evde devam etmekte olan kişiler, sağlık personellerimizin desteğiyle özel ambulans ile taşınarak istedikleri adrese götürülmektedir.

Evden Hastaneye Nakil

Gerekli olan tıbbi ihtiyaçlardan örneğin rapor yenileme/rapor yazdırma, laboratuvar tetkiki, muayene, diyaliz, tomografi ve MR çekimi gibi işlemleri yaptıracak hastaların evinden alınıp hastaneye götürülmesidir.

Özel ambulans hizmetimizde profesyonel ambulans ekibimiz sağlık kuruluşunda yaptıracağınız işlemlerde refakat edebilir. Bu hizmet ek ücret karşılığında yapılmaktadır. Hastanedeki işlemleri biten hastaya yine aynı özen ve konforla evine geri taşıma hizmeti de vermekteyiz.

Hastaneden Eve Nakil

Tıbbi desteğe ihtiyacı olan hastaların yalnız kalmaması ve sağlığının gözlemi açısından özel ambulanslarla taşınması gerekmektedir. Rapor yenileme/rapor yazdırma, laboratuvar tetkiki, muayene, diyaliz, tomografi ve MR çekimi gibi işlemleri yaptırmak için hastaneye gelen, hastanede olan hastalarımızın hastaneden alınarak evine taşınması işlemidir.

Hastaneden Hastaneye Nakil

Sağlık kuruluşlarında çeşitli nedenlerle hastaların başka bir hastaneye nakli istenebilmektedir. Böyle durumlarda kişiler özel ambulanslar ile tüm tıbbi destek sağlanarak diğer hastaneye taşınmaktadır.

Şehir İçi Hasta Transfer Hizmetinde Huzurevi Desteği

Hastaneden Huzurevine/Huzurevinden Hastaneye Nakil

Hastanede ya da herhangi bir sağlık kuruluşunda tedavisi biten kişilerin evlerine taşınması işlemidir. Aynı şekilde rapor yenileme/rapor yazdırma, laboratuvar tetkiki, muayene, diyaliz, tomografi ve MR çekimi gibi işlemler için hastaneye gitmek isteyen kişilere de destek sağlanarak hastaneye nakledilir.

İzmir özel ambulans hizmetinde profesyonel bir şekilde hizmet vermekte olan Has Ambulans ile siz de her işinizi kolayca ve güvenle çözebilirsiniz. Korkmadan ve endişe etmeden tüm zor süreçleri atlatabilirsiniz.

Hizmet Bölgelerimiz