Has Ambulans Logo

444 9 018

Şehirler Arası Hasta Transfer Hizmetleri

7/24 Sağlık hizmeti çözümleri

Şehirler Arası Hasta Transfer Hizmeti Nedir?

Şehirler arası hasta transfer hizmeti, hastaların yolculuk esnasında can sağlığını korumak için verilen bir hizmettir. Kişiler bulundukları şehirden başka şehirdeki bir eve ya da bir hastaneye transfer edilebilmektedir. Bunun gibi çeşitli durumlar için şehirler arası hasta transfer hizmeti sunulmaktadır.

Has Ambulans kişilerin nakil işlemlerini son derece güvenli bir şekilde yapan özel ambulans firmalarındandır. İçerisinde bulunduğu sektörde uzman ekibiyle profesyonel hizmet vermektedir. Ruhsatlı ve donanımlı ambulanslarımız ile yatağa bağlı kalan ya da tıbbi donanımlara bağlı olmak zorunda kalan hastalarımıza özel imkân sunuyoruz. Ambulans araçlarımızı hasta nakli ya da acil müdahale için ayrı şekilde hazırlamaktayız. İhtiyaca göre olanaklar sunmaktayız.

Şehirler Arası Hasta Transfer Hizmetinin Çeşitleri

Uluslararası Yoğun Bakım Hasta Nakil Hizmeti

Hastaların evde bakımı devam ediyorken başka bir eve nakli için verilen hizmettir. İzmir özel ambulans hizmetinde öncü firma olan Has Ambulans ile şehirler arası evden eve nakil işlemleri yapılmaktadır. Normal binek araçlarla yapılan yolculuklar uzun sürdüğü için hastayı rahatsız etmektedir. Aynı zamanda tıbbi desteğe ihtiyacı olan hastalar binek araçlarda bu desteği karşılayamaz. Tüm bu sebeplerden hastanın özel ambulanslarla nakli daha doğru ve sağlıklı olmaktadır.

Hasta Taburcu Ambulans Hizmeti

Hastanedeki tedavilerine evde devam edecek olan hastaların hastaneden şehir dışındaki evine taşınması işlemidir. Hastaların taşınması işleminde konforlu bir süreç geçirmelerini sağlar. Hastaneden taburcu edilen hasta, farklı şehirdeki eve güvenli bir şekilde taşınmaktadır. Hastanedeki hastanın taburcu işlemleri bittiğinde ambulanslarımız hastaya özel şekilde hazırda bulunmaktadır. Gidilecek yere göre gerekli sayıda personel görev almaktadır.

Hastaneden Hastaneye Nakil

Hastanın çeşitli nedenlerle bulunduğu şehirdeki hastanelerde tedavisi devam edemeyebilir. Bu yüzden başka şehirdeki hastaneye nakli gerekiyorsa özel ambulanslarla hizmet verilmektedir. Şehirler arası hasta transferi hizmetimizde yer alan personellerimiz sağlık konusunda yetkin ve deneyimli kişilerdir.

Has Ambulans tüm ambulanslarında güvene ve konfora oldukça önem vermektedir. Sunduğumuz ambulansların tamamı Sağlık Bakanlığı tarafından onaylıdır. Hasta güvenliği ve hasta şartlarına uyumlu şekilde hareket edilmektedir. Siz de İzmir özel ambulans hizmetinde öncü firma olan Has Ambulans ile desteğe ihtiyacınız duyduğunuz her an bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet Bölgelerimiz