Has Ambulans Logo

444 9 018

Yoğun Bakım Ambulans Hizmetleri

7/24 Sağlık hizmeti çözümleri

Yoğun Bakım Ambulans Hizmeti Nedir?

Yoğun bakım ambulans hizmeti, durumu diğer hastalara göre daha ağır olan hastalar için verilen bir nakil hizmetidir. Firmamızın yoğun bakım ambulanslarında tıpkı hastane ortamındaki gibi tıbbi donanım sağlanmaktadır. Ventilatör, defibrilatör, pulseoksimetri, pulser, enjeksiyon tabancası gibi kalp, ritim, solunum veya genel vücut travması problemlerine acil müdahale etmeyi sağlayacak ekipmanlar ve malzemeler hazırda bulunmaktadır.

Hasta yoğun bakım ambulans hizmetinde her an gözetim altında tutulmaktadır. Sağlık
durumu sürekli gözetilmekte ve gerekli tıbbi destek sağlanmaktadır. Yoğun bakım
ambulanslarımızda bulunan sağlık ekibimiz alanında yetkin ve uzman kişilerdir.

Yoğun Bakım Ambulans Hizmetleri

Yoğun Bakım Ambulans Hizmetinin Çeşitleri

Hastaneden Hastaneye Yoğun Bakım Hasta Nakil Hizmeti

Hastanede tedavisi devam etmekte olan hastanın veya başka bir hastaneden tedavi almak isteyen hastanın özel ambulanslarla taşınması işlemidir. Bu özel ambulanslarda hastanın durumuna göre tıbbi ekipmanlar hazır edilmektedir. Yoğun bakım ambulansları kırmızı şeritli acil yardım ambulansı ile yapılmaktadır. Ambulansta doktor veya paramedik, acil tıp teknisyeni ve sürücü bulunmaktadır. Nakil işlemi esnasında uygun tıbbi donanım ile hastanın konforunu sağlayacak her etken düşünülmüştür.

Hasta böyle bir ambulans ortamında taşınarak tedaviye devam edeceği yoğun bakım servisine kadar götürülmektedir

Uluslararası Yoğun Bakım Hasta Nakil Hizmeti

Tedavisi devam eden hastanın başka bir ülkeye nakli için verilen hizmettir. Nakil hizmetinde tam donanımlı ekipmanlar ve uzman sağlık ekibimiz bulunmaktadır. Has Ambulans, ambulanslarında yoğun bakım düzeyinde müdahale imkânı veren bir alan oluşturmuştur. Her hasta bizim için çok değerli bir emanettir. Uluslararası nakil işlemlerinde mesafeye göre can ve mal güvenliğini sağlamak için ek personel görevlendirmesi yapılmaktadır.

Şehirlerarası Yoğun Bakım Hasta Nakil Hizmeti

Tedavisi devam eden hastanın başka bir şehre nakli için verilen hizmettir. Bulunduğu şehirdeki sağlık kuruluşlarında tedavi olanakları yetersiz kalan hastanın başka bir şehirdeki hastaneye nakledilmesinde verilen hizmettir. Bulunduğu şehirden farklı şehre taşıma işleminde mesafeye ve ihtiyaca göre ek personel talep edilebilmektedir. Hastanın konforu ve güvenliği sağlanarak tedavisinin devam edeceği yoğun bakım servisine transferi yapılmaktadır. Has Ambulans, İzmir özel ambulans hizmetinde öncü firma olarak hizmet vermektedir. Yoğun bakım hasta nakil hizmetinde de hem şehir içi hem dışı profesyonel hizmetleriyle tanınmaktadır.

Hizmet Bölgelerimiz